Pirate Adventures HD lite

iPad için Gizli Nesne Bulma ve Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 27.6 MB
  • Version 1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Nevosoft LLC
iOS işletim sistemine sahip iPad cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, korsan maceraları ve romantizm dolu heyecan ve macera öğelerini mükemmel bir şekilde harmanlamayı başarmış eğlenceli bir gizli nesne bulma macera oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPad cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, korsan maceraları ve romantizm dolu heyecan ve macera öğelerini mükemmel bir şekilde harmanlamayı başarmış eğlenceli bir gizli nesne bulma macera oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak iPad kullanıcılarına sunulan oyunda, bir zamanlar keskin nişancı olan Jack adında bir korsanın gizemli bir kutu bulması ile başlayan macera dolu bir hikaye sizleri bekliyor. Jack gizemli bir kilitli kutu bulur ve bu kutu içerisinde ne olduğunu anlamak için macera dolu bir yolculuğa çıkar.

Ayrıca hikayemizde hapishaneden kaçan hayaletler ve ruhlar unutulmamış. Jack pisişik yeteneklere sahip olduğu için bu hayalet ve ruhları görmekte ve onlarla mücadele etmek durumundadır.

Size düşen görev Jack'e yardım ederek gizemli kutunun sırrını çözmelisiniz. Bu amaç için oyunda yer alan muhteşem sahneler içerisinde gizlenmiş olan nesneleri bulmalı, ipuçlarını toplamalısınız. Zira sırları çözmek için bu ipuçlarına ihtiyacınız olacak. Her şey sizin elinizde.

Pirate Adventures HD Lite oyunu içerisinde; Korsanlar, hayaletler ve eski bir lanet ile ilgili inanılmaz sürükleyici bir hikaye, 65 zorlu oyun düzeyleri, Renkli sahnelerde ilginç görevler, Zorlu mini oyunlar, İnanılmaz grafikler ve müzik gibi pek çok eğlenceli özellik yer alıyor.

Harika maceralar, pitoresk karakterler ve gizem dolu bir hikayeye sahip Pirate Adventures HD lite oyununu mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Pirate Adventures HD lite indir